Let’s Talk HoloLens 2

HoloLens 2, gittiğiniz her yere giden, gördüğünüzü gören ve tam hareket özgürlüğü sağlamak için kablosuz ve ellerinizi kullanmadan çalışabilen, giyilebilir bir bilgisayardır.

HoloLens2, koyduğunuz yerde kalan ve  etkileşime girdiğinizde fiziksel nesneler gibi tepki veren yüksek çözünürlüklü hologramlar oluşturarak gerçek dünyanızın üzerine bir dijital bilgi katmanı yerleştirir.

 

4 derinlik kamerası sayesinde HoloLens 2, mükemmel bir mekansal haritalama (spatial mapping) yeteneğine sahiptir. Bu, HoloLens 2’nin gerçek dünyadaki nesneleri ve yüzeyleri algılamasını sağlar; bu, gerçeğe yakın eğitim, simülasyonlari geliştirmek ve 3D nesneleri görselleştirmek için idealdir.

Ayrıca HoloLens 2, daha önce gerçek dünyaya yerleştirilmiş olan dijital 3D içerikleri hatırlayabilir. Bu, 3D dijital içeriklerin her kullanımda yeniden konumlandırılmasına gerek kalmadan görüntülemeye ve kullanıma hazır olmasını sağlar.

HoloLens1 ile karşılaştırıldığında HoloLens 2, artırılmış görüş alanı, ergonomik tasarım ve hologramlara dokunmanıza ve hareket ettirmenize olanak tanıyan içgüdüsel etkileşim dahil olmak üzere önemli yeniliklere sahiptir. HoloLens 2 ayrıca eller serbest olarak çalışma olanağı sağlayan ses tanıma özelliğine sahiptir.

HoloLens 2, endüstri lideri çözümlerle sürükleyici bir deneyim sunan, mevcut en gelişmiş  ve en konforlu artırılmış gerçeklik/karma gerçeklik cihazıdır. Kullanıma hazır uygulamalarla hemen başlayabilir veya iş ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel bir AR/MR çözümü oluşturabilirsiniz.

Bu harika teknoloji ve kendi HoloLens 2’nizi nasıl edinebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, hadi konuşalım.
Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

********

HoloLens 2 is a hands-free computer that goes where you go, sees what you see, and does what you say with no wires or cords to allow for complete freedom of movement.

It displays a layer of digital information on top of your real world by rendering high-definition holograms that stay where you put them and respond like physical objects when you interact with them.

Thanks to its 4 depth cameras,  HoloLens 2 has an excellent spatial mapping capability.  This allows the HoloLens 2 to detect objects and surfaces in the real world, which is ideal for developing lifelike training, simulations and visualizing 3D objects.

In addition, HoloLens 2 is able to remember the digital 3d content objects that are previously placed in a real world location. This allows the 3D digital content to be preset without the need to re-locate them.

Compared to HoloLens1, HoloLens 2 features several key design upgrades including increased field of view, a new ergonomic design and instinctual interaction that allows you to touch and move holograms. HoloLens 2 also has speech recognition, so you can operate it hands-free if necessary.

HoloLens 2 is the most comfortable mixed reality device available, with industry-leading solutions that deliver an immersive experience.  You can get started right away with off-the-shelf applications or build a custom AR/MR solution in line with your business needs.

 

Image credits: https://www.microsoft.com

Scroll to Top

We are excited to hear about your ideas and answer any questions you may have. Let's Talk!