Spatial Ad Management Module

My Geo Verse Spatial Content Management Platform you to:

  • Create a new Revenue Stream
  • Increase Visitor Interaction and Loyalty
  • Acquire New Visitors
  • Blend your Venue with Real World Metaverse
  • Be a Trendsetter

What is My Geo Verse Ad Management Platform?

 

MyGeoVerse Reklam Platformu, alışveriş merkezi, şehir meydanı, etkinlik/fuar alanı, konser salonu veya stadyum gibi mekanların işletmecilerinin, ve bu tür iç ve dış alanlarda tanıtım yapmak isteyen markaların, ziyaretçileri daha önce hiç olmadığı kadar etkileyecek, kişiselleştirilmiş, kalıcı ve paylaşımlı AR deneyimleri oluşturmasına olanak tanıyan inovatif bir reklam/tanıtım platformudur.

Apple Glass Moment?

AR Gözlükleri aslında 1997 yılından beri geliştiriliyor fakat 2015 yılında hayata geçen Microsoft’un Hololens’i ile birlikte yeni bir döneme girdi. Son kullanıcılara yönelik gözlükler de bir süredir kullanımda. Apple’ın 2023 senesi içerisinde kendi AR gözlüğünü piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu gözlüklerin kullanımının yaygınlaşması konusunda iPhone’ların gelişimi güzel bir örnek teşkil ediyor.

 

Akıllı cep telefonları ilk iPhone’un piyasaya sürülmesi veya App Store’un hayata geçmesiyle birlikte yaygınlaşmadı. 3GS modelinin çıkması ile birlikte patlama yaptı. Bunun birçok farklı sebebi olabilir. Fakat kesin olan şey, çok yakın gelecekte aynen cep telefonlarında olduğu gibi büyük bir değişim kapıda.

 

Member of Open AR Cloud Association (OARC)

Member of The Metaverse Standards Forum

Microsoft HoloLens Content Creation Partner at Microsoft Technology Center

Magic Leap Development Partner

Strategic Partner

Strategic Partner

Scroll to Top

We are excited to hear about your ideas and answer any questions you may have. Let's Talk!